Quality, not quantity

We have made quality our habit. It’s not something that we just strive for – we live by this principle every day.

     Svieciantys.lt - tai komanda, kurios tikslas padėti surasti geriausią sprendimą klientui. Esame oficialus prekių ženklų atstovai. Mūsų misija yra suteikti galimybę klientui paprastai įsigyti kokybiškas prekes iš patikimų rankų. Nuolatos investuojame į procesų modernizavimą, ir klientų patogumą.  Esame įsipareigoje savo klientas suteikti didelio pasirinkimo galimybę, leisti rinktis iš daugelio spalvų bei modelių, ir atrasti tą SAVĄJĮ. 

     Esame jauna, tačiau patyrusi komanda, viską daranti su entuziazmu, nuolatos siekiame mokytis ir gauti daugiau žinių, nes tikime, kad žinios yra kelias į sėkmę. O įgytomis žiniomis mielai dalinamės su klientais.  Visada siekiame būti pirmi pristatant dizaino ar technologines naujoves savo klientas. Visada siekiame, kad mūsų klientai būtų pirmi.

     Vertiname žmogiškąjį ryšį, todėl visada mielai klientą papildomai konsultuojame ir suteikiame papildomą informaciją. Mes tikime, kad dauguma problemų kyla tiesiog iš informacijos trūkumo. Todėl bendraudami su savo klientais siekiame suteikti kuo daugiau informacijos ir atsakyti į visus iškilusius klausimus. 

    Esame už sąžiningą prekybą ir konkurenciją nes konkurentai mums leidžia stengtis labiau ir dirbti dar atkakliau. 

Svieciantys.lt komanda